Що таке донний клапан і навіщо він потрібен?

Що таке донний клапан і навіщо він потрібен?

Донний клапан служить для замикання донного отвору в раковині або біде для того, щоб запобігти зливу води з раковини або біде. Тобто, якщо Вам необхідно, щоб у раковині або біде вода не зливалася якийсь час, Ви за допомогою важеля закриваєте клапаном зливний отвір.

Важель може розташовуватися по-різному, залежно від конкретної моделі змішувача, зазвичай він монтується або ззаду змішувача, або збоку. Донний клапан може встановлюватися на змішувачі для раковини та біде. Альтернативою донному клапану може бути ланцюжок з гумовою пробкою або взагалі відсутність будь-якого замикаючого пристрою.

Що таке донний клапан і навіщо він потрібен?

Як правило, донний клапан для умивальника продається в комплекті із змішувачами. Звичайно, весь цей пристрій можна замінити звичайною гумовою пробкою, проте це не так гігієнічно. До того ж такі пробки псують зовнішній вигляд раковини та й користуватися ними незручно.

Інтернет-магазин Prodanko вказує на наявність донного клапана у комплекті із змішувачем, якщо він передбачений у комплекті. До того ж, різниця в ціні однакових змішувачів з донним клапаном і без мінімальна.

Що таке донний клапан і навіщо він потрібен?

Донний клапан має багато переваг :

  • Дозволяє скоротити витрати води. Зважаючи на те, що ціна на комунальні послуги постійно зростає – це одна з головних переваг пристрою.
  • Зручність експлуатації. Привести в дію клапан можна одним пальцем, натиснувши важіль або кнопку.
  • Установка конструкції надає раковині більш естетичного вигляду, порівняно з пластмасовими та гумовими пробками.
  • Клапан влаштований в такий спосіб, що його легко чистити.

Донні клапани – це практичний та зручний виріб для економії води, фінансів та ресурсів. Це завжди найвища якість виконання, естетика використання та простота установки.

 

 

 

ЗАЛИШИТИ ПОВІДОМЛЕННЯ

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *