Обмен и возврат

Чи можна повернути чи обміняти товар?

Шановний клієнт, якщо замовлення не відповідає вашому запиту, ви можете повернути товар виробнику протягом 14 днів з моменту його придбання. Для цього вам потрібно скласти заяву (є в переліку нормативних документів у комплекті з товаром), написавши причину повернення.

Тобто ви можете обміняти або повернути замовлення, якщо форма, габарити, модель, колір, розмір, інші характеристики товару не задовольнили Ваших потреб або через будь-які інші причини Ви не будете його використовувати за призначенням.

Ви можете обміняти придбаний товар виключно за умови збереження його товарного вигляду, споживчих властивостей, наявності пломб, ярликів та відсутності слідів використання.

Примітка!

Наявність розрахункового документа (чек), виданого вам як покупцю на момент придбання обов’язково!

Які умови повернення товару?

Повернути товар можна за таких умов:

 1. Якщо придбаний товар не використовувався у його прямому та непрямому призначенні.
 2. Якщо придбаний товар не має слідів використання та придбаних дефектів (виключення – випадки пошкоджень під час транспортування замовлення!).
 3. Якщо упаковка товару не має слідів використання та придбаних дефектів (виключення – випадки пошкоджень під час транспортування замовлення!).
 4. Якщо комплектацію товару не було порушено (тобто жодної деталі з комплектації не втрачено).

 

Примітка!

Кожен товар, що замовляється, проходить ретельну перевірку під час підготовки до відправлення на складі підприємства. Несправний, пошкоджений, вживаний або неукомплектований товар ні в якому разі не вирушить до вас! Тому ми знімаємо з себе відповідальність за пошкодження, що сталися з вини співробітників компаній-перевізників під час транспортування замовлень. Однак, у разі виникнення такої ситуації, клієнт має зв’язатися з представником компанії (відразу ж при виявленні проблеми), пояснити ситуацію та оформити повернення зіпсованого майна. Компанія забезпечує обмін товару на ідентичний новий.

Шановний клієнте, завжди ретельно перевіряйте товар при отриманні у поштовому відділенні!

Переконайтеся, що:

 1. ні коробка, ні товар не мають слідів явних механічних пошкоджень, слідів користування тощо;
 2. товар відповідає заявленій комплектації;
 3. у наявності нормативні документи (інструкція з користування, техпаспорт товару, гарантійний талон).

Примітка!

Якщо ви помітили будь-який недолік під час перегляду та/або розпакування замовлення, одразу зв’яжіться з нами за телефоном, вказаним у нормативних документах для з’ясування ситуації.

Якщо ви помітили будь-яку невідповідність, ви маєте право відмовитися від оплати товару та послуг перевізника, заповнивши заяву на повернення.

Якщо при отриманні товару в поштовому відділенні або в присутності кур’єра ви виявили його несправність або повну нездатність до включення, а зі складу його відправили як справний і готовий до використання, обміняти або повернути товар можна тільки за умови отриманого висновку/акту від сервісного центру про тому, що споживач жодним чином не порушував умов експлуатації приладу.

Після вирішення спірної ситуації на користь покупця обмін товару буде здійснено негайно.

Які правила повернення товару?

Шановний клієнт, звертаємо вашу увагу на правила складання заяви на повернення товару.

Заповніть усі пункти у бланку заяви на повернення товару, обов’язково вказавши причини.

Обов’язковою умовою при поверненні або прийомі товару для здійснення гарантійного ремонту є наявність у коробці з товаром заяви про повернення із зазначенням основної причини вашої відмови.

Без заяви про повернення, заповнену вами власноруч, товар не буде прийнято!

У разі повернення товару до сервісного центру доставку здійснює покупець власним коштом.

У разі гарантійного випадку у зворотний бік після ремонту доставку здійснює виробник власним коштом.

Де і як можна повернути товар?

Якщо ви придбали товар самостійно в нашому концептуальному магазині, там ви можете його і повернути. У такому разі вам необхідно мати при собі сам товар у його оригінальній коробці, комплект деталей до нього (якщо такі є), гарантійний талон і товарний чек, який вам видав касир при купівлі товару.

Якщо ви придбали товар, замовивши його на сайті компанії, для повернення виробнику скористайтеся зворотною адресою.

Нормативний бланк заяви про повернення товару ви знайдете в/на коробці вашого замовлення разом із техпаспортом та гарантійним талоном.

У разі повернення товару ми повертаємо кошти на банківську(-ий) картку/ рахунок, яку(ий) клієнт вказав у заяві на повернення/обмін.

Примітка!

Кошти надходять назад на рахунок клієнта протягом 3 (трьох) робочих банківських днів після того, як товар-повернення було доставлено на наш склад і пройшло перевірку згідно з усіма пунктами розділу про повернення.

Для з’ясування додаткових деталей та можливих питань щодо повернення товару виробнику обов’язково зв’яжіться з нами за будь-яким із зазначених на сайті номерів телефону.

Гарантія

Шановний клієнт, Ви можете скористатися послугами нашого Сервісного Центру для гарантійного та післягарантійного обслуговування – див. Служба підтримки.

Які терміни гарантії?

 Умови та часові рамки гарантійного періоду позначені в описі кожної одиниці товару на нашому офіційному сайті.

Примітка!

Гарантійний талон – це документ, що підтверджує гарантійні зобов’язання, які надає виробник. Для реалізації свого права на отримання послуг обов’язково збережіть гарантійний талон.

У яких випадках гарантійне обслуговування НЕ НАДАЄТЬСЯ?

Сервісний центр не надає послуг гарантійного обслуговування клієнтів у ряді випадків:

 1. за наявності недоліків/ушкоджень, що виникли внаслідок навмисних/необережних/недбалих дій користувача під час експлуатації;
 2. при виявленні слідів порушення правил експлуатації товару користувачем чи третіми особами;
 3. за умови, якщо розпакування, ремонт або заміна внутрішніх компонентів товару, заміна конструкцій або схеми товару несанкціоновано;
 4. у разі неможливості встановити серійний номер товару, який було знищено будь-яким способом з вини або без вини користувача;
 5. при виявленні ушкоджень, спричинених потраплянням усередину виробу сторонніх предметів, речовин, рідин, комах тощо, з вини чи без вини користувача;
 6. у разі пошкодження/відсутності гарантійних пломб;

Куди звертатися з проханнями?

Шановний клієнт, у тому випадку, якщо придбаний вами товар вимагає ремонту та за термінами підлягає гарантійному обслуговуванню, просимо Вас звертатися до Сервісного Центру, контактну адресу якого ви можете знайти у гарантійному талоні або за тел.: +38 (068) 031 69 23.

Який графік роботи сервісного центру?

Графік роботи Сервісного Центру обслуговування клієнтів Prodanko – щодня з понеділка по п’ятницю з 09:00 до 18:00.